ثبت نام در کلاس ها

برای ثبت نام ابتدا فرم زیر را تکمیل کنید در مرحله بعد از طرف آموزشگاه با شما تماس گرفته خواهد شد تا مراحل بعدی ثبت نام و چیدمان روز و ساعت کلاس ها صورت پذیرد.

کلاس های این آموزشگاه به صورت تئوری و عملی برگزار خواهد شد در طول دوره کارآموزان تمامی مراحل آموزش را چندین بار به صورت عملی تمرین خواهند کرد و در انتهای دوره یک تا چندین جلسه رفع اشکال برای کارآموزان برگزار شده ،همچنین معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک صورت خواهد پذیرفت. کارآموزان در صورت تمایل (پس از اتمام دوره) می توانند در دوره کارآموزی رایگان بیرون از آموزشگاه شرکت کنند این آموزشگاه تمام سعی خود را برای آماده سازی هر چه بهتر کارآموزان بکار گرفته است و از تجهیزاتی کامل و به روز شده برای امر آموزش استفاده می کند به امید آن که بتوانیم جوانه ای بر درخت بی کران علم باشیم.

نام *

نام خانوادگی *

ایمیل

موبایل *

نوع دوره *

دوربین مداربستهسانترال کم ظرفیتسانترال پرظرفیتسانترال ان اسدزدگیر اماکنکرکره برقیجک برقیدرب ریلیدرب اتوماتیک شیشه ایتعمیرات موبایل سخت افزارتعمیرات موبایل نرم افزارتعمیرات برد الکترونیکتعمیرات دوربین مداربستهتعمیرات دزدگیر و اعلام حریقتعمیرات درب اتوماتیکساخت و برنامه نویسی بردهاتابلو روانکولر گازیساختمان هوشمندبرق صنعتی مقدماتیتابلو برق صنعتیبرق کشی ساختماناعلام حریقتابلو ال ای دیPLCکولر گازیتعمیر پرینترتعمیر فتوکپیتعمیر فکسشارژ کارتریجتعمیر اسکنر

پیام شما

کد امنیتی *

captcha

ثبت نام کانال تلگرام

اینماد سایت فن آموزانراهنما

اینماد

پروانه تاسیس آموزشگاه راهنما

پروانه کسب

نمونه مدرک فنی و حرفه‌ایراهنما

مدرک فنی و حرفه ای