booklet

مقالات و جزوات

 • سیستم دزدگیر اماکن ( intruder alarm system ) یکی از قسمت های مهم سیستم های نظارتی – امنیتی – حفاظتی است . همان گونه که از نام آن مشخص است، ساختار و تکنولوژی این سیستم به صورتی است که سرقت یا دزدی را تشخیص داده و آن را به صورت آژیر و یا موارد دیگر به مخاطبین خود اعلام می نماید .

  ادامه مطلب
 • سیستم اعلام سرقت خودرو که به نام سیستم دزدگیر خودرو نیز شناخته می شود. یکی از تکنولوژی ها دیگر سیستم های حفاظتی است که به منظور ایجاد امنیت جهت خودرو استفاده میشود. این سیستم علاوه بر حفاظت از خودرو دارای امکانات دیگری نیز است و به همین علت استفاده از سیستم اعلام سرقت خودرو بسیار ضروری به نظر می رسد.

  ادامه مطلب
 • سنسور به معنی حسگر است. سنسورها المان های حس کننده ایی هستند که یک کمیت فیزیکی را تشخیص داده و آن را به سیگنال الیکتریکی تبدیل می کنند. این سیگنال ممکن است باعث تحریک یک قسمت دیگر و یا یک رله شود.

  ادامه مطلب
 • دزدگیر و آیفون تصویری امروزه استفاده از سیستم های امنیتی از جمله دزدگیر اماکن بسیار رایج شده است و در بسیاری از اصناف استفاده از این سیستم برای اعطای مجوزها اجباری شده است. دزدگیر اماکن یکی از بهترین و پرکاربرد ترین سیستم های امنیتی می باشد که این امر به دلیل کاربردهای خوبی است که از این سیستم امنیتی انتظار می رود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد

  ادامه مطلب
 • آموزش نصب دزدگیر و آیفون تصویری ابتدا جای دزدگیر را مشخص کنید و با دریل کاری رول پلاکها را جاگذاری کنید بعد از انجام این کار برد اصلی را از قاب دزدگیر جدا کنیذ و قاب را به محل خود نصب کنید البته قبل از این کار تمامی سیم ها را از داخل قاب رد کنید منظور سیم های مربوط به تغذیه و چشمی ها و… می باشد بعد از اتمام برد دزدگیر را به آرامی در جای خود قرار دهید

  ادامه مطلب