مقالات و جزوات

 • آموزش نصب قفل برقی و کلید سلکتور جک برقی

  کلید سلکتور: نصب کلید سلکتور اختیاری می باشد کلید سلکتور نوعی محرک یا فرمان دهنده می باشد که با هر بار چرخاندن این کلید با استفاده از کنتاکت های داخلی خود درب را به صورت تک لنگه و دولنگه باز می کند در این بازه عملکردی یک پالس برای مرکز کنترل فرستاده و باعث می شود تا مرکز….
  ادامه مطلب
 • تعریف کردن ریموت به برد جک برقی

  همانطور که می دانیم ریموت کنترل ها برای باز و بسته کردن درب های اتوماتیک از راه دور استفاده می شوند در اینجا نحوه LERN کردن ریموت کنترل یا نحوه تعریف ریموت کنترل را در برد جک MPC ایتالیایی با ریسیور بتا را آموزش می دهیم
  ادامه مطلب
 • آموزش نصب درب بازکن ریلی

  برای نصب باید موارد زیر مورد توجه قرار بگیرد 1-وزن و ابعاد در متناسب با نوع در بازکن باشد. 2-در بالانس است و به درستی بازو بسته میشود و ساختار لازم برای اتوماتیک شدن را دارد. 3-اگر از ریل خارج شود دچار مشکل نخواهد شد. 4-اگر زمین مرطوب بود موتور را بالاتر از سطح زمین نصب کنید.
  ادامه مطلب
 • آموزش تعمیر و عیب یابی جک برقی پارکینگی

  آموزش تعمیر و عیب یابی جک برقی پارکینگی روشهایی برای تشخیص داده شده که آن را در اختیار شما قرار داده ایم برای مثال:موتور کار نمیکرد:یک سیم از داخل قطع است . موتور صدای بلندی دارد:بلبرینگ ها خشک یا از فرم خارج شده یا بدنه روتور و استاتور باهم اصطکاک دارند ،پیچ بدنه محکم نیست یا روتور درست در جای خود قرار نگرفته است. موتور در جا کار میکند:کلید خلاص کن بیرونه ،محور کلید خلاص کن خم شده ،سیستم انتقال قدرت گریبکس به پیستون هرز شده .
  ادامه مطلب
 • آموزش نصب جک برقی ایتالیایی mpc و مراحل نصب جک

  راهنمای نصب جکها برای نصب جکها باید دو نقطه انتخاب شود و باید طوری نصب شوند که فشاربه آنها وارد نشوندو حداکثر بهره وری را داشته باشند برای نصب جک دو نقطه انتخاب میشوند اول انتخاب محل نصب روی چهارچوب یا دیوار و دومی روی لنگه درب
  ادامه مطلب
ثبت نام کانال تلگرام

اینماد سایت فن آموزانراهنما

اینماد

پروانه تاسیس آموزشگاه راهنما

پروانه کسب

نمونه مدرک فنی و حرفه‌ایراهنما

مدرک فنی و حرفه ای